Sejf na krátke zbraně ARS 25
Kód: ARS 25
Trezor s bezpečnostným zámkom triedy A a certifikátom na 15 odporových jednotiek, ktorý ponúka mimoriadnu ochranu. Spĺňa všetky celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Sejf na krátke zbraně ARS 25
Trezor s bezpečnostným zámkom triedy A a certifikátom na 15 odporových jednotiek, ktorý ponúka mimoriadnu ochranu. Spĺňa všetky legislatívne požiadavky a umožňuje bezpečné uloženie až 10 zbraní alebo 10 000 nábojov.
- trezorový zámok s dvoma kľúčmi
- 1 x polica
- objem 19 l
- výška 250.00 x 340.00 x 280.00 mm
- certifikácia 15RU
- verzia z elektronickým zámkom v čiernej farbe
| Celková výška: | 250 mm |
|---|---|
| Šírka: | 340 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Vnútorné rozmery: | 244 x 334 x 224 mm mm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Objem: | 19 l |
| Počet políc: | 1 |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
Sejf na krátke zbraně ARS 25
286.63 Eur
bez DPH
Depozitný sejf Alpha 25 RA
162.35 Eur
bez DPH
Stenový trezor ST 21 II
2 590.13 Eur
bez DPH
Stenový trezor ST 20 I
1 901.80 Eur
bez DPH
Pancierové trezory Royal E-II
Cena na vyžiadanie
Stenový trezor ST 14 I
605.13 Eur
bez DPH
Stenový trezor ST 18 I
1 445.33 Eur
bez DPH
Nábytkový trezor STANDARD NTS02
1 177.90 Eur
bez DPH